Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
menu
elfir.pl
Moje zamówienie/zapytanie pomoc pomoc
Numer zamówienia/zapytania:


Moje konto pomoc pomoc
użytkownik:
hasło:
Nie pamiętam hasła

elfir.pl

Jesteśmy firmą która od 1987 roku zajmuje się produkcją oraz sprzedażą urządzeń ZURA tj. Zespolone Urządzenia Rozgłoszeniowo Alarmowe, oraz Lamp zespolonych i pojedynczych sygnalazacyjno-ostrzegawczych dla pojazdów uprzywilejowanych i innych.

Na początku produkowalismy urządzenia ZURA wyposażone w analogową syntezę sygnału akustycznego ze sterowaniem konwencjonalnym. Były to modele: ZURA PS-100R, ZURA PS-100, ZURA PS-100P.

W najnowszych urządzeniach ZURA zastosowano mikroprocesorową syntezę sygnału ze sterowaniem klawiszowym. W najnowszym modelu ZURA 5120 zastosowaliśmy najnowszą generację tranzystorów mocy typu MOSFET, który podnosi sprawność akustyczną. Urządzenie zapewnia lepszą jakość sygnału akustycznego w trybie mikrofonowym oraz stabilizuje moc wyjściową urządzenia.

Urządzenia typu ZURA posiadają świadectwa homologacji w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej określonej regulaminem nr 10.02 UE.

Lampy zespolone i pojedyncze produkujemy w różnych długościach i kolorach wedle życzeń klienta.

Kilkadziesiąt tysięcy wyprodukowanych przez naszą firmę urządzeń jest od wielu lat użytkowana przez grono naszych klientów, a ich bezawaryjna eksploatacja oraz wysoka jakość i trwałość jest przez Nich potwierdzona.

W nasze urządzenia wyposażamy przede wszystkim jednostki Policji, Straży Pożarnych, Karetek Pogotowia ratunkowego.

Siedziba firmy mieści się w Słupsku, przy ulicy Kaszubskiej 5, we własnym kompleksie biurowo - produkcyjno - magazynowym.

Kupując u nas otrzymujesz wyroby najwyższej jakości oraz wspierasz polskie miejsca pracy!