Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
menu
elfir.pl
Moje zamówienie/zapytanie pomoc pomoc
Numer zamówienia/zapytania:


Moje konto pomoc pomoc
użytkownik:
hasło:
Nie pamiętam hasła

zamówienia

Teraz zamawianie produktów w elfir.pl jest jeszce prostsze!.

Możesz zamawiać jednocześnie dowolną liczbę produktów z naszej oferty - i każdy produkt możesz zamówić w dowolnej ilości sztuk.

Na stronie każdego produktu z oferty znajduje się specjalna opcja - przycisk "zamów". Po naciśnięciu, wybrany produkt zostanie odłożony do Twojego zamówienia. Możesz następnie wybierac kolejne produkty do zakupu lub sfinalizować zamówienie.

Jeśli opuścisz stronę twojego zamówienia zawsze możesz do niej wrócić klikając link u góry strony:

aktualnie otwarte: zamówienie

Do zamówienia wrócisz także wybierając kolejny produkt do zamówienia.

Przed wysłaniem zamówienia możesz dowolnie zwiększyć lub zmniejszyć liczbę sztuk danego produktu lub nawet usunąć produkty z zamówienia.

Aby sfinalizować zakupy kliknij na przycisk złóż zamówienie i wypełnij formularz z danymi do wysyłki. Jeśli wszystkie wymagane pola zostaną prawidłowo wypelnione i klikniesz na przycisk wyślij Twoje zamowienie natychmiast zostanie przekazane do realizacji w elfir.pl

Pełna kontrola.

Aby móc w pełni panować nad swoimi zamówieniami oddajemy w Twoje ręce specjalne narzędzia, które pozwolą na ścisłą kontrolę przebiegu Twojego zamówienia

Po wysłaniu zamówienia otrzymujesz unikatowy numer zamówienia, który umożliwi Ci śledzenie statusu zamówienia od złożenia po odbiór.

Jesli w zamówieniu podasz numer swojego telefonu komórkowego będziesz otrzymywał, zupełnie za darmo, komunikaty SMS o statusie swojego zamówienia.

Status możesz sprawdzić w każdej chwili wpisując numer zamówienia w okno moje zamówienie/zapytanie w menu po lewej stronie.

Jeżeli często wracasz do elfir.pl to przy zamówieniu zarejestruj się a założymy dla Ciebie specjalne konto, w którym po zalogowaniu sprawdzisz historię swoich wszystkich zamówień oraz ich bieżący stan.