Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
menu
elfir.pl
Moje zamówienie/zapytanie pomoc pomoc
Numer zamówienia/zapytania:


Moje konto pomoc pomoc
użytkownik:
hasło:
Nie pamiętam hasła

warunki zamówień

Potwierdzenie zamówienia:

W ciągu 24 godzin. Zamówienia złożone w piątek po godz. 14.00 oraz w soboty, niedziele i święta potwierdzane będą od rana następnego dnia pracy.

Realizacja zamówienia

Firma "ELFIR" zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości tzn. bez podania numeru telefonu lub adresu e-mail, pod którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia oraz prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży bez uprzedniej informacji, a także w przypadku gdy wystąpi bład w cenniku lub cena towaru nie będzie się zgadzała z ceną realna (w przypadku błedów technicznych, bądź błędów wynikających ze złego wprowadzenia). W przypadku takich pomyłek firma "ELFIR" zwróci ewentualne nadpłacone pieniądze. Za uniedogonienia przepraszamy. Zanim wpłacisz pieniądze poczekaj na akceptacje zamowienia drogą mailową

Dostawa:

 • GLS
 • OPEK

Czas doręczenia:

Kurier GLS / OPEK: do 2 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia w przypadku gdy towar jest na magazynie w innym przypadku przypuszczalny termin dostawy będzie ustalony drogą telefoniczna bądź internetową.

Miejsce doręczenia:

cała Europa i nie tylko

Koszt dostawy:

Koszt dostawy uzależniony jest od wartości zamówienia, miejsca doręczenia ,oraz formy płatności:

 • Przy odbiorze osobistym - 0,00 zł
 • Przy wpłacie za pobraniem w/g cennika operatora
 • Przy przelewie na konto koszt przelewu plus koszt przesyłki wg cennika operatora.

Sposoby płatności:

 • Przelew bankowy:
  Firma Handlowo-Produkcyjna "ELFIR"
  76-200 Słupsk ul. Kaszubska 5
  INVEST-BANK 28 1680 1277 0000 3000 0662 1786
 • Za pobraniem. Według cennika operatora. (GLS, OPEK)

Zwroty/Reklamacje

Zgodnie z Ustawą z dnia 02.03.2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" każdy Klient ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Towar musi być nieużywany, niezniszczony, dostarczony w oryginalnym opakowaniu. Zwrotu należy dokonać przesyłką pocztową, załączając pisemne oświadczenie Klienta o rezygnacji z towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta w oświadczeniu przesłanym razem z towarem. Koszt odesłania towaru ponosi Klient. Zwrotowi nie podlegają koszty poniesione pierwotnie za doręczenie przesyłki.

Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupionego towaru. Uzasadnione reklamacje przyjmujemy na koszt firmy "ELFIR" po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z niewłaściwie ustawionych parametrów monitora Klienta, nie stanowią podstawy do zwrotu towaru. W przypadku rozbieżności i błędów w ofercie prosimy o uprzedni kontakt z firmą.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 24 ust.1 pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych dane osobowe podawane na stronach zbierane i przetwarzane są wyłącznie w celach związanych z realizacją zamówienia ze sklepu internetowego (potwierdzenie zamówienia, wysyłka, wystawienie rachunku). Dane nie są udostępniane i przekazywane osobom trzecim ani przetwarzane dla innych potrzeb.